User Tools

Site Tools


akce:habr15

TransAkční Habrovany

Úvodem

Už sme si “my holky, co spolu chodíme” za ty léta zvykly, že začátkem června se v Habrech společensky unavíme. A protože nás už omrzel náš původní pohlavní los, tak půjdou letos ženský za chlapy a chlapi za ženský. Bude to taková pěkná open-air TransAkce, kde společně oslavíme svá nová já, posílíme sociální vazbičky a hlavně uhasíme parno-letní žížu.

TransAkce

Travesti show proběhne v pátek 5. června 2015 na rodinném 'ranči' Kutínů v Habrovanech na Vyškovsku (podrobná cesta viz níže). Začátek je naplánován na odpoledne. Akce bude probíhat večer a celou noc, co nám síly vystačí. V sobotu dopoledne a po obědě afterpárty - dopíjení zbytků. Odjezd podle potřeby, nejpozději v sobotu odpoledne.

Akce se koná i za bouřlivého potlesku, takže kromě deseticákových šteclů si nezapomeňte do kabelek strčit i gumové baleríny.

Tolik základní nutné údaje. Pro ty, kteří se dosud v Habrovanech žádné akce nezúčastnili, tak teď už raději nezačínejte :-). Pokud na tom trváte, tak se mrkněte na dopravní informace a ubytování (viz loňská akce).

Jídlo a pití

Večerní menu bude složeno především z utopenců a dalších drobných pochoutek k pivu. Jakékoliv labužnické příspěvky ze strany účastníků jsou vítány (např. špekáčky, maso na gril). Významnější plánované počiny v oblasti cateringu hlaste prosím níže v sekci Diskuze.

Na pití samozřejmě čekejte především pivo na čepu, dále klasické pařební lihoviny, víno, nějaké to nealko na zředění.

  • malá bečka Berndard 11 (sponzorka Zbyšek)
  • malá bečka Poličky 11 (sponzorka Němy)
  • malá bečka (Růžin)

Po širší diskuzi byl košt Hauskrechta prozatím odložen. Kdo máte zájem vyzkoušet víc jak jedno pivo, tak napište Zbyškovi a třeba ještě přehodnotí logistické komplikace.

I zde je žádoucí rozšíření reportoáru ze strany přijedších, hlavně o věci, které budete chtít bumbat.

Účastníce a účastníci

V této sekci bychom tradičně požádali všechny, kdo plánují přijet, o potvrzení účasti, případně o uvedení dalších užitečných faktů (kdy a jak dorazí, co dovezou, kolik mají volných míst v autě a podobně). Na úplný závěr je možná lehká diskuze, dotazy, připomínky.

Stránku je možno měnit (doplňovat) v klasickém wiki-stylu, tj. kliknutím na tlačítko Edit v pravém spodním rohu každé sekce se přesunete do editačního okna, kde vložíte, co máte na srdci, a uložíte. Prosím realizujte se pouze v této poslední sekci.

Kdo a jak přijede

Řádek tabulky = 1 auto. Dopište si svoje jména do volných buněk tabulky, pokud chcete něčí odvoz.

x = nepoužitelná kapacita auta

Řidičpasažér 2pasažér 3pasažér 4pasažér 5Odjezd z Brna Odjezd z Habrovan
AlinTerkaZeke Pátek v 16:30 z Líšně. Kdo che vzít, ten ať tam dojede! Velký auto, kapacita až 9 lidí. Sobota odpoledne
NěmyÁjaLeylaZbyšek Pátek cca 17:10 Sobota - těžko říct kdy
Skalin Ruzin XXX21,30hodsobota, zpět asi s Alinem
SobolKepi Michelin Jedeme na kolech esi se chce někdo přidat V sobotu opět na kolech zpět
TODO 3 ??? ???

Diskuze, dotazy

  • Mám dvě velké sklenice utopenců (klasic + hořčice) Alin
  • Mám dvě velké kule, taky plných utopenců (klasic bez hořčice) SKalin
  • steaky dve kila, cider 24 ks, zaccapa, gril… Lol RENO

Fotky

akce/habr15.txt · Last modified: 2019/03/02 11:39 by 127.0.0.1