User Tools

Site Tools


akce:ruzin

Narozeniny Mertlis, Růžin, Vikin a Jindruš

Už se to blíží. Přípravy jsou v plném proudu a chtěli bychom připomenout, že příští sobotu se začneme scházet už
na desátou hodinu ranní, abychom mohli zahájit klání pro děti a dospělé. Přibližný denní harmonogram najdete v
tabulce níže. Soutěže budou organizovány popořadě, aby se mohlo účastnit co nejvíce lidí. Grilovačka, pití a
hudba bude dotvářet super atmosféru. Večer se přesuneme do sálu, kde budeme pokračovat.

Jelikož narození oslavenců se datuje do sedmdesátých let minulého století, chtěli bychom si tuto dobu
připomenout tehdejší módou. Bude skvělé, když tedy přivalíte na večerní soaré v odpovídající róbě a pomohli se
nám přenést o řádku let zpět do dob našeho raného mládí. Samozřejmě, že se "dress code" nevztahuje jenom na
večer - denní outfity jsou také vítány :-).
Od 11:00 Od 14:00 Od 17:00 Celodenní
Běh na běžkách
Skákání v pytli
Navigace slepého rodiče
Rýžování zlata
Stříkací pistole
Turnaj nohejbalu
Volejbal či vybíjená
Tvoření domečků z darů lesa
Slepé lano
Skákací hrad
večer pak ochutnávka piv

Zdarec sajtno

Mladí konópci zrajó jako vajnoš a i když se na nás havaje snažijó valit tunely, že só furt mladý koc, tak i jim to valí jak Ledecká na bretlách. Cajtung prostě nezhaltujem, tak valíme módra, že aspoň ufachčíme betálnó spářku, aby šeci gómali jací sme furt borci a taky aby bylo o čem zas čachrovat u škopku na Spéčku.

My, nahoře našrajbovaní, vás všechny zveme i s vašima svišťama na betálnó akcu našich stošedesátin, anébrž štyry krát štyrycet jařin. Pro šklebáky bude přes den ufachčené kruté čoch, aby večer byli unavení jak levá noha Terryho Foxe, nevalili tlaky a fajfčili jak odkráglovaní. Staří pardáli si pak můžó odfrknót, provalit ovarem pár škopků a zabékat pár songů z dob, kdy po nich ještě maldý hajfy valili a havajám se ještě nehópaly bresty těsně nad henklama.

Tož zdarec a dovalte. Srdečně zvó
Jindruš, Růžin, Mertlis a Vikin.

A fčil česky, aby aji cajzli a čoboláci gómali:

Kdy - Sobota 23. června 2018

Budeme rádi, když si v kalendáři vyhradíte celou sobotu 23.6.2018 na oslavu a následující neděli dopoledne na dozvuky a odjezd domů. V sobotu je doporučený příjezd na Prudkou od desáté hodiny ráno, kdy začíná volná zábava pro děti a dospělé ve formě her a sportovního vyžití.

Kde - Prudká u Doubravníku

Oslava se odehraje na Vysočině v prostředí malebného údolí v areálu Rekreačního střediska Prudká, která se nachází 3 km od krásného městečka Doubravník. Na mapě je středisko zde.

Jak a Co

Účast

Velmi rádi Vás uvidíme a ještě radši se s Vámi pobavíme. Abychom věděli, kolik sil si máme připravit na tu slávu, jak Vás nejlépe pohostit a co všechno nachystat, tak bychom Vás rádi poprosili, abyste svou účast stvrdili zápisem do excelentní tabulky. I když neplánujete přespat, dejte nám zápisem svého jména a počtu vašich účastníků do tabulky vědět, že dorazíte. Pokud navíc plánujete noční veselici a následné přespání, je možné si rezervovat ubytko (podrobné info níže).

Doprava

  • Vlakem - Do Prudké jede vlak a to může být skvělá příležitost začít oslavy už v Brně na Hlaváku. Cesta vlakem trvá 55 minut včetně přestupu v Tišnově a vlak staví hned u střediska, takže z vlaku je to cca 300 metrů k bečce. Spoje si najdete na IDOSu. Cílová stanice Prudká u Doubravníku.
  • Autem - Ze středu Brna to do Prudké to autem zabere cca 45 minut. Množství parkovacích míst v areálu je dostatečné a poplatek 30 Kč mírný.

Přespání

Budeme velmi rádi, když s námi budete bujaře slavit celou noc. Kapacita ubytování je momentálně cca 90 postelí v různých budovách, ale je možné, že se časem bude tenčit. Pro naši akci jsme si nechali vyčlenit 50 lůžek ve dvou a tří lůžkových pokojích, které jsou v domečkách atrium.

  • Cena ubytování je 390 Kč za postel v domkách Atrium. Děti do 5 let zdarma, pokud nepotřebují svoji postel. (tj. jestli jste čtyřčlenná rodina s malým dítětem a vlezete se na třílůžkáč, tak se lepí prostě za 3 lůžka.)
  • Prvních 50 míst se rezervuje u nás, přes excelentní tabulku. Kapacita je již téměř vyčerpaná. Určitě si zapište účast, abychom věděli, kolik jídla a pití připravit. Na druhé stránce Excelu se rovnou zapište do volného pokoje a tím si ho zarezervujete. Nevratná záloha při rezervování 100 Kč na Růžinův účet 382530823/5500. Pokud už kapacita není, tak si prosím zarezervujte ubytko sami přímo u správce, viz. další bod.
  • Po vyčerpání vyčleněných 50ti míst si prosím rezervujte ubytko sami přímo přes online formulář na stránkách Prudké. Záloha se pak platí také 100 Kč přímo správci střediska … to už si sami domluvíte, jen řekněte, že jedete na akci narozeniny, aby správce věděl kam vás šoupnout ;-). Jestli už nebudou domky Atrium volné, můžou být k dispozici jiné typy pokojů za jiné ceny, nebo si postavit stan na louce, což by mělo být zadarmo.

S sebou

  • Ve středisku bude k dispozici bazén a taky kousek od místa dění teče řeka Svratka. Proto si nezapomeňte plavky či jiný koupací oděv a příslušenství.
  • Sportovně laděné outfity co se dají vzít i k ohni a na večer něco teplejšího. Večer sice máme k dispozici sál, kde se večerní veselice bude odehrávat, ale dá se tam vyjít na verandu a večery asi budou ještě chladné.
  • V místním kiosku se zajisté najdou různé lihoviny na prodej, ale pokud byste měli preferovanou značku, kterou rádi pijete, tak doporučujeme si donést vlastní zásobu. Bohužel se nám do rozpočtu tvrdý chlast nevlezl v rozsahu, který bychom tam rádi viděli.
  • V případě, že přenocujete ve stanu, tak si vemte svůj stan a spacák.

Dary

Nejlepším darem bude pro nás vaše účast. Jelikož bude jídla a pití dost, budeme rádi, když přispějete na společnou piatiku drobným finančním obnosem podle Vašeho uvážení.

Program

Program se samozřejmě bude ladit až do samotné akce. V plánu ale je, že pro děcka a dospělé připravíme zábavné hry. V každé disciplíně bude možné získat odměnu ve formě “narozeninových peněz”, které se budou směňovat za sladkou cenu dle vlastního výběru. Znamená to tedy: kdo dřív příjde, bude mít širší výběr :-).

Korunky půjde nasbírat v disciplínách jako je rýžování zlata ve Svratce, běh na běžkách po asfaltovém sněhu, nohejbal, poznávání piv a dalších sportech :-). Jen naznačím, že narozdíl od dětí, které dostanou za dobré výkony odměnu, tak dospělí za neúčast, či slabý výkon, budou večer bavit ostatní svou pěveckou snahou v karaoke :-D.

Kromě soutěží bude pro zábavu k dispozici skákací hrad, opékání špekáčků a hudba k tanci i zpěvu.

Takže si namažte pod kolenama, nalaďte si náladu a přijeďte se pobavit na stošedesátku do Prudké.

Zdar jaxviňa.

akce/ruzin.txt · Last modified: 2019/03/02 11:39 by 127.0.0.1