User Tools

Site Tools


archiv:alinparty

Habrovany OPEN 2005/1

Fotoreportáže

Akce je úspěšně za námi, rozsáhlou galerii fotek si můžete prohlédnout u Růžina a u Němyho. Ještě něco malého najdete tady.

Úvod do problematiky

Takže začalo být teplo, takže se může uskutečnit první letošní habrovanský dýchánek. Jako záminku dáme (zatím) oslavu ukončení Alinova VŠ studia na FASTu.

Specifikace problému

Termín je stanoven po předchozích konzultacích některých VIP hostů na pátek 17.6.2005. Akce začne v pozdních odpoledních hodinách (prezentace účastníků 17-19 hodin) a bude probíhat celý večer, noc a časné ranní hodiny (pokud nezasáhne vyšší moc). Úklid, kremace obětí a odjezd přeživších v dopoledních hodinách v sobotu.

Implementační detaily

Poloha, příjezd

Ačkoliv předpokládám, že větší část účastníků už u nás byla a v pohodě trefí, radši to znova upřesním. Obec Habrovany se nachází v okrese Vyškov, 3km od Rousínova, v půli cesty z Rousínova do asi známějších Olšan. Pro řidiče přikládám mapku.

Popis cesty: v Rousínově uhnete na Habrovany, dojedete do Habrovan, jedete furt po hlavní na Olšany. Těsně před koncí vesnice, už skoro v lese je odbočka doprava dolů na nezpevněnou cestu mezi baráky. Tou se dáte a dojedete až ke stavení. Nejlepší je dát při příjezdu do obce vědět mě, pak už se ňák najdem.

Kdyby někdo nejel autem, tak může dojet/odjet autobusem. Ale přímo z Habrovan jich moc nejezdí, spíš z Rousínova - spoje si kdyžtak najděte.

Stravování

Organizátor zajišťuje 50l piva, pár kilo masa na rožnění, utopence, chleba, pivní pečivo a možná další balast - doplním. Zbytek si zařídí účastníci (je eště něco potřeba???).

Přivezte si, kdo chce chlastat jiný věci než pivo, ty věci. A to pokud možno v míře úměrné vaší pozdější konzumaci těchto produktů (aby zas někdo nebrečel, že někdo “dovezl jednu flašku a vyžahl pět”).

Ubytování

Asi 10-15 lidí se pohodlně (rozuměj v jedné vrstvě) vyspí pod střechou v chalupě. Je tam celkem 7 postelí, takže 7 lidí teoreticky potřebuje jen spacák (resp. v případě nouze ani to ne - ňáký deky tam jsou). Další, ať si vezmou i karimatku. Kdo je fajnovka, potřebuje soukromí, moc chrápe nebo prdí, ať si radši vezme i stan, na louce je místa pro pionýrskej tábor. Připraveny budou dva nouzové leč kultovní stany pro 2 osoby (Alinovo týpý a Zekeho legendární Zmožek).

Sociální zařízení je zajišťeno - komfortní dřevěná latrína vlastní konstrukce (snad se podaří do akce zprovoznit i osvětlení záchodku - minule byly stížnosti). Tekoucí pitná voda. Sprcha není.

Oblečení

Opět asi zbytečná informace, ale připomínám, že se jedná o akci v přírodě a pod širým nebem. Takže výběr garderoby přizpůsobte jednak faktu, že pozděj v noci může být chladněji, a také tomu, že ve víru dění může dojít k lokálnímu ušpinění úboru. Nepřízeň počasí jakéhokoliv stupně nebude v žádném případě důvodem zrušení nebo přesunu termínu.

Zeke taky navrhoval pokračovat v tradici (já bych řekl klišé) zavedené před lety na Statku s povinnou pokrývkou hlavy libovolného (rozuměj žertovného) charakteru. No nechám na vás.

Závěr

No, to je zatím narychlo všechno. Eště to rozvinu pozděj.

Literatura

Přílohy

Aktuální sdělení

 • Takže utopil jsem první sklenici utopenců. — alin 2005/05/29 10:00
 • Tak sem připravil i druhou, záložní sklenici (viz obr.) — alin 2005/05/31 22:25

utopenci.jpg

 • Osvětlení hajzlíku je up and running. — alin 2005/06/05 11:23
 • Další důležitá prerekvizita splněna: odevzdal jsem diplomku. — alin 2005/06/08 18:27
 • JE TO DOMA!!! sem Ing. et Ing. :-D :-) :-Palin 2005/06/13 16:33
 • To je maso! Máme skoro 10kg prasečího a kuřecího masiv. Pro hladovce-nedočkavce jsem pořídíl špekoně — alin 2005/06/15 18:43

maso.jpg

 • Byl sem to dnes v Habrovanech poladit na zítra. Všechno už je na místě. Všeobecná mobilizace postelí skončila úspěšně: k dispozici bude 10 plnohodnotných lůžek a místo tak pro šest lidí na koberci (karimatkáři). Pičasí na zítra vypadá nadějně, i když jesli to meteorologům vyjde jak dnes, tak budou asi padat trakaře. Další pozitivní věc: v obci zítra probíhá zábava, takže naše případné zvýšené decibely splynou. — alin 2005/06/16 22:50

Diskuze

Zde směrujte případné dotazy, koordinaci dopravy, atd.

koordinace dopravy

 • zpřesnění posádek: — zeke 2005/06/13 16:47, michelin 2005/06/15 18:02, alin 2005/06/17 12:25
  • Malej - veme kotvu, Němona, Sobola + eště jedno místo
  • Skalin - Skalin, Johny, Falin, Zbyšek
  • zeke - Kepi, Míša, Zenon, Kamila + slečna Bečka, odjezd předběžně 16.30 od kolejí a 16.45 od Kepiho
  • - Já, Vojta, možná Růžin
  • Michelin - Michelin, Terka, Tomklein, Filip + 1(nouzove) misto volny, jedu taky kolem 5
  • peloton - jen Růžin a ten jen možná
  • Kachnamobil - Kačer (jede od Vyškova) - příjezd 18-19

všeobecná diskuze, tzv. Hyde Park

Je dost tech pif? Nechci mit velke oci, ale esi bude teplo a dvacet lidi. Hmm ale ja stejne nepiji ;-). ( Vemu nejaky vinko i stim se da uzit trocha srandy. ) — Sobol

Tak oznamuji, že jsem zakoupil zbrusu nový party stan, takže ho samozřejmě dávám na akci k dispozici. Ozvučení akce taktéž zajišťuji jak se již stalo dobrým zvykem. Zmožka máš ty, Ali? Já o něm nevím už nějaký čas… Sobol nepije? ROFL — zeke 2005/05/29 17:09

Jukebox na akci je up and running, chcete-li přispět vlastní muzikou, pak prosím na CD/DVD v komprimovaných formátech. Z technických důvodů se prosím vyvarujte audio CD. — zeke 2005/06/16 15:10

Kdo je Sobol? Jaktoze nepije? A co na to Jan Tleskac?

 • a kdo seš ty? Bývá dobrým zvykem se podepsat — zeke 2005/06/05 11:52

Áá, pan otec se ozval. Tímto můžeme uvést další faktor našeho multikriteriálního optimalizačního problému: oslavu Ondrova potomka. Takže už tu máme: Já inženýr, Malej doktor, Němon otec. No když dáme za každou věc jeden dva panáky, tak budem zlití i bez piva. Jinak Sobole, na uklidnění: plánuju vzít do zásoby “pro sichr” i dva tři pětilitrový soudky. — alin 2005/06/05 11:21

archiv/alinparty.txt · Last modified: 2019/03/02 11:39 by 127.0.0.1