User Tools

Site Tools


akce:habr13

Habrovanská Zbyškova rozlučka + Růžinovic narozeninová párty

Úvodem

Protože posledního srpna polezu do chomoutu, tak je třeba se náležitě rozloučit se svobodou a kolektivně posbírat rady do manželského života od kamarádů fotrů a jejich sta…drahých poloviček.

Aby to nebyla příliš komorní záležitost, tak ještě oslavíme narozky Jindruš a Růžina!

Tato mega-hustá prázdninová pařba se s laskavým svolením Alina odehraje na tradičním místě v Habrovanech.

Jak už sme si zvykli, tak i tentokráte bude akce tématická ve stylu HAWAI! Jelikož jsou objednána tropická vedra, tak se vám jistě bude nejpohodlněji pařit v kokosových plavkách, boa či prodyšných pestrobarevných košilích s krátkým rukávem, ale samozřejmě fantazii se meze nekladou!

Všici přiďte, bude pááárty!

ALOHA!!

– Jindruš, Růžin a Zbyšek –

Akce

Párty proběhne v pátek 9. srpna 2013 na rodinném 'ranči' Kutínů v Habrovanech na Vyškovsku (podrobná cesta viz níže). Začátek je naplánován klasicky na pozdní odpoledne. Akce bude probíhat večer a celou noc, co nám síly vystačí. Odubytování a odjezd v sobotu během dopoledne.

Jsme připraveni na jakoukoliv nepřízeň počasí, takže akce proběhne za všech meteorologických podmínek.

Tolik základní nutné údaje. Pro ty, kteří se dosud v Habrovanech žádné akce nezúčastnili, nyní pár doplňujících informací. Ostatní mohou přeskočit na konec stránky k sekci Účastníci.

Poloha, příjezd

Autem se do Habrovan dostanete z Brna nejlépe přes Rousínov. Odtud pokračujte odbočkou (doleva, jedete-li z Brna) na Habrovany. Další cesta, byť v zásadě nekomplikovaná, je pro jistotu zachycena na přiložené mapce:

Po odbočení jedete asi 3km po silnici nižší kategorie až do obce Habrovany. Zde pokračujete stále po hlavní, minete kostel, zámek, nákupní středisko a přijedete na křižovatku. Zde pokračujete mírně vlevo a nahoru po hlavní směr Olšany. Stoupáte do kopce a téměř vyjedete z obce. Asi 50m před cedulí označující její konec je odbočka vpravo dolů na nezpevněnou úzkou cestu mezi domy. Tou se dáte a po asi 100 m klesání dorazíte k místu konání - venkovské usedlosti v rustikálním stylu 8-o. Důležité je neminout tuhle odbočku. Pokud vyjedete z obce a uvidíte místo dění ze silnice pod sebou, tak už jste to přejeli.

Zcela detailní info k příjezdu a parkování je zde.

Ubytování

Spát se bude pod střechou v hlavní budově, kde jsou k dispozici dva pokoje, případně v rekonstruované stodole. Odhadovaná ubytovací kapacita je 30 lidí (v jedné vrstvě). Postele, resp. matrace jsou z větší části zajištěny, většinou tedy stačí spacák (kdo má možnost a chce mít jistotu měkkého polehu, může si vzít i nějakou karimatku). Máme i pěkné sociální zařízení (latrína). Komu by spánek ve společných prostorách nevyhovoval, může zvolit alternativní způsoby - v autě, ve stanu, pod širákem (pozemek je velký a končí až v lese za obcí).

Několik ilustračních foto…

Kritická odbočka doprava Průčelí 'ranče' Dvůr Druhá strana dvora s kusem nové stodoly a vstupem na zahradu Zahrada - místo akce

Další obsáhlá fotodokumentace z předchozích akcí je k dispozici zde.

Jídlo a pití

Večerní menu bude složeno především z utopenců, Růžin chystá uzenou dopékanou kýtu. Jakékoliv labužnické příspěvky ze strany účastníků jsou vítány.

Na pití samozřejmě čekejte především pivo na čepu, dále klasické pařební lihoviny, víno, nějaké to nealko na zředění. I zde je žádoucí rozšíření reportoáru ze strany přijedších hlavně o věci, které budete chtít pít.

Účastníci

V této sekci bychom tradičně požádali všechny, kdo plánují přijet, o potvrzení účasti, případně o uvedení dalších užitečných faktů (kdy a jak dorazí, co dovezou, kolik mají volných míst v autě a podobně). Na úplný závěr je možná lehká diskuze, dotazy, připomínky.

Stránku je možno měnit (doplňovat) v klasickém wiki-stylu, tj. kliknutím na tlačítko Edit v pravém spodním rohu každé sekce se přesunete do editačního okna, kde vložíte, co máte na srdci, a uložíte. Prosím realizujte se pouze v této poslední sekci.

Kdo a jak přijede

Řádek tabulky = 1 auto. Dopište si svoje jména do volných buněk tabulky, pokud chcete něčí odvoz.

x = nepoužitelná kapacita auta

Ridicpasazer 2pasazer 3pasazer 4pasazer 5Odjezd z Brna Odjezd z Habrovan
AlinTerkaZbysek Toníček Patek cca 16:00 Sobota odpoledne
ZekeMíšamíša x Pátek 16:00 z centra Sobota po dopití bečky
RuzinKadlusRaduJana x Patek 19:00 ze Slatiny Sobota 11:00 - 15:00
Skalin Sobota
KepiSimča hafík Sobol Pátek cca 16 z Řečkovic Sobota ráno
NemyÁja Pátek cca 17 z Bystrce Sobota ráno/dopoledne
PrcekLuckamalej?? Prostě dojedou a odjedou
ZenonCynkaHugoGabika Piatok cca o 16 z Líšně Sobota
Tomáš (svědek)Lenka (ségra Zbyška)Skalin??Pátek 20h Sobota

Fotky z akce

Výběr: na galerce

Komplet: zde

Diskuze, dotazy

  • Bude chtít organizátor zajistit ozvučení akce? - Zeke
  • Jasne, Zeke, muzes si to vzit na starosti? Ruzin
  • Ozvučení zajišťuji - Zeke
  • Mám sklenici utopenců klasických a sklenici hořčicových. Alin
  • Mám sklenici utopenců klasických a sklenici tygrů, vypadá to na utopenec party :-) Zenon
  • Pivo je na místě. Alin
  • Maso a prostředky na jeho zmňamóznění zajištěny - Růžin a Zbyšek
  • Žízeň mám kurewskou: Skalin
akce/habr13.txt · Last modified: 2019/03/02 11:39 by 127.0.0.1