User Tools

Site Tools


archiv:habr11

Kutínovic narozeninová párty v Habrovanech

Úvodem

30+30=60 V letošním roce oslavíme docela kulaté jubileum, které nesmí ujít náležité pařební pozornosti. V přibližném průměru našich dvou narozeninových dat jsme se proto rozhodli uspořádat velkou akci na tradičním a léty prověřeném místě v Habrovanech.

Srdečně vás zveme na naši narozeninovou oslavu!

– Alin & Terka –

Akce

Párty proběhne v pátek 24. června 2011 na rodinném 'ranči' Kutínů v Habrovanech na Vyškovsku (podrobná cesta viz níže). Začátek je naplánován klasicky na pozdní odpoledne. Pro rodiny s dětmi, případně další účastníky disponující časem a ochotné pomoci při přípravě, je začátek možný již po obědě. Akce bude probíhat večer a celou noc, co nám síly vystačí. Odubytování a odjezd v sobotu během dopoledne.

Jsme připraveni na jakoukoliv nepřízeň počasí, takže akce proběhne za všech meteorologických podmínek. Letos jsme rozšířili flotilu párty stanů, bude zřejmě i velký vojenský stan.

POZOR! Letos novinka: všichni účastníci nechť dorazí v adekvátním společenském oděvu - pánové sako, dámy večerní róba, invenci (dam) se meze nekladou. Pamatujte ale, že zvolený odděv a především obuv musejí odpovídat outdoorovému charakteru akce!

Tolik základní nutné údaje. Pro ty, kteří se dosud v Habrovanech žádné akce nezúčastnili, nyní pár doplňujících informací. Ostatní mohou přeskočit na konec stránky k sekci Účastníci.

Poloha, příjezd

Autem se do Habrovan dostanete z Brna nejlépe přes Rousínov. Odtud pokračujte odbočkou (doleva, jedete-li z Brna) na Habrovany. Další cesta, byť v zásadě nekomplikovaná, je pro jistotu zachycena na přiložené mapce:

Po odbočení jedete asi 3km po silnici nižší kategorie až do obce Habrovany. Zde pokračujete stále po hlavní, minete kostel, zámek, nákupní středisko a přijedete na křižovatku. Zde pokračujete mírně vlevo a nahoru po hlavní směr Olšany. Stoupáte do kopce a téměř vyjedete z obce. Asi 50m před cedulí označující její konec je odbočka vpravo dolů na nezpevněnou úzkou cestu mezi domy. Tou se dáte a po asi 100 m klesání dorazíte k místu konání - venkovské usedlosti v rustikálním stylu 8-o. Důležité je neminout tuhle odbočku. Pokud vyjedete z obce a uvidíte místo dění ze silnice pod sebou, tak už jste to přejeli.

Zcela detailní info k příjezdu a parkování je zde.

Ubytování

Spát se bude pod střechou v hlavní budově, kde jsou k dispozici dva pokoje, případně v rekonstruované stodole. Odhadovaná ubytovací kapacita je 30 lidí (v jedné vrstvě). Postele, resp. matrace jsou z větší části zajištěny, většinou tedy stačí spacák (kdo má možnost a chce mít jistotu měkkého polehu, může si vzít i nějakou karimatku). Máme i pěkné sociální zařízení (latrína) a pro V.I.P. hosty luxusní koupelna. Komu by spánek ve společných prostorách nevyhovoval, může zvolit alternativní způsoby - v autě, ve stanu, pod širákem (pozemek je velký a končí až v lese za obcí).

Několik ilustračních foto…

Kritická odbočka doprava Průčelí 'ranče' Dvůr Druhá strana dvora s kusem nové stodoly a vstupem na zahradu Zahrada - místo akce

Další obsáhlá fotodokumentace z předchozích akcí je k dispozici zde.

Jídlo a pití

Večerní menu bude složeno především z chodů jako grilované maso, špekáčky a další uzeniny. K tomu domácí utopenci, nakládané hermelíny, pivní pečivo atd. Hlad určitě mít nebudete. Jakékoliv labužnické příspěvky ze strany účastníků jsou vítány.

Na pití samozřejmě čekejte především pivo na čepu, dále klasické pařební lihoviny, víno, nějaké to nealko na zředění. I zde je žádoucí rozšíření reportoáru ze strany přijedvších.

Účastníci

V této sekci bychom tradičně požádali všechny, kdo plánují přijet, o potvrzení účasti, případně o uvedení dalších užitečných faktů (kdy a jak dorazí, co dovezou, kolik mají volných míst v autě a podobně). Na úplný závěr je možná lehká diskuze, dotazy, připomínky.

Stránku je možno měnit (doplňovat) v klasickém wiki-stylu, tj. kliknutím na tlačítko Edit v pravém spodním rohu každé sekce se přesunete do editačního okna, kde vložíte, co máte na srdci, a uložíte. Prosím realizujte se pouze v této poslední sekci.

Kdo a jak přijede

 • Kutínovi (Alin + Terka) - na místě budeme už od dopoledne, v pátek bez dětí 8-)
 • Němoni (Němy + Ája) - odjizdime v pátek po 18:00 z Brna autem. Mame dve mista volna (asi jen na cestu tam - v sobotu pojedeme pravdepodobne do Olomouce)
 • Kepinovi (Kepi + Simča) && Kamil && Filip ₊ Monča - v pátek odpoledne
 • Ostravaci (Radek + Lucka) - pokud nám zdraví dovolí, tak se dostavíme na předem známé místo v předem známý čas - ostatně jako vždy a všude - letos by to mohlo být lepší. Radek
 • Zbyšek - k někomu se přidám, kdo pojede z Brna někdy odpoledne či podvečer.
 • Skalin - dorazím po 17hod., zatím nevím jak, auto není problém
 • Ruzin+Petra - vyjezd ze Slatiny po 18:00, je mozno vzit Skalina i Zbyska. Obvykle odjizdime jako posledni, po pokusu o dopiti becky.
 • Michelin - pojedu nekdy odpoledne mezi 4 a 6 asi rovnou z Igloo, auto si musim vzit svoje, protoze v sobotu se musim relativne brzo rano rovnou premystit do Treste, smerem tam mam 4 mista nazpatek pojedu rovnou, takze leda ze by nekdo chtel hodit na vysocinu
 • Ondra+Nikča Blažkovi - možná to vememe s bráchem jedním autem…
 • Hradovi-včetně dětí a těhotných - vyrazíme běheme pátku….rádi bychom stanovali, …no uvidíme.
 • Tomyk + Lucka - jedu, v aute zrejme i Jana, RTM a demizon vina
 • TomKlein - přidám se do auta k Tomykovi
 • Monika - prijedu v patek kolem 16hod; uvidim, zda budu brat Juru (brachu ;-)) do auta
 • Jana+Dan+Kryštůfek+Honza - dorazime pravdepodobne pred sedmou a jeste v noci pojedeme domu. Naplnili jsme auto, takze uz nikoho nevezmeme :)
 • Daneček - dorazím v pátek navečer, ještě nevím jak, ale nějak to prožiju… z akce budu muset odrazit asi v sobotu okolo teho poledňa, až to tam všecko nějak pokludíme…
 • Honza + Dita + Roman + Peta - prijedeme v patek a odjedeme v sobotu, mozna (urcite) budeme mit v aute prisirku Romana a jeho přítulkyni.
 • Hanka Suchá - pojedu, v případě protřeby můžu vzít auto
 • sharicka - rada prijedu, jeste nevim jaky dopravni prostredek pouziju, pokud ukradnu auto - nekoho vemu, na kole - tezko, letadlem - vsechny!
 • Milan - přijedu, budu mít auto a odjedu v noci (beru Kačera oběma směry a Kristýnu tam)
 • zeke + Míša - přijedeme vozem v pátek odpoledne (odjezd z Brna 15:00, 2 místa volná) - odjezd dle potřeby budoucí matky :)
 • Lenka, Ondra, Barborka - přijedeme někdy odpolko po práci a odjíždět budeme někdy večer (podle Barborky)
 • Pavel + Mirka - dovolená v práci byla definitivně potvrzena, takže dorazíme cca kolem 15:00

Diskuze, dotazy

 • Poznámka k tomu požadavku na sako u pánů. Pohledejte v šatnících a vylovte nepotřebné zbytky z tanečních, promocí atd. Pro zapomětlivce a ty, jež žádným vhodným modelem nedisponují, bude několik kusů k zapůjčení. — alin 2011/06/06 17:16
 • Poznámka pro dámy: čím originálnější, extravagantnější a šílenější oděv bude, tím lépe :) Ať žijí barvy a zapomenuté modely. — terka 2011/07/06 22:32
 • Utopenci naloženi v hojném počtu. Letos novinka: Hořčicoví utopenci. — alin 2011/06/16 09:20
 • Kdo přijede později (po osmé) a chce mít jistotu, že nebude pít pivo z plastového kemílku, nechť si přibalí vlastní sklo. — alin 2011/06/16 09:20
 • Přidáno detailní info k příjezdu a parkování. — alin 2011/06/22 15:33
archiv/habr11.txt · Last modified: 2019/03/02 11:39 by 127.0.0.1