User Tools

Site Tools


akce:habr17

Habrovany 2017

Úvodem

Letos se setkáme v Habrovanech až na konci léta, z důvodu rekonstrukce střechy. Nic konkrétního se oslavovat nebude, takže si nemusíte lámat hlavu s dary či převleky.

Akce

Párty proběhne v pátek 15. září 2017 na rodinném 'ranči' Kutínů v Habrovanech na Vyškovsku (podrobná cesta viz zde). Začátek je naplánován na 18 hodin. Akce bude probíhat večer a celou noc, co nám síly vystačí. Odubytování a odjezd v sobotu během dopoledne.

Tolik základní nutná fakta. Další údaje stran organizace jsou notoricky známé a nebudeme je pořád dokolečka opakovat. Pro zapomětlivce např. info zde.

Účastníci

V této sekci bychom tradičně požádali všechny, kdo plánují přijet, o potvrzení účasti, případně o uvedení dalších užitečných faktů (kdy a jak dorazí, co dovezou, kolik mají volných míst v autě a podobně). Na úplný závěr je možná lehká diskuze, dotazy, připomínky.

Stránku je možno měnit (doplňovat) v klasickém wiki-stylu, tj. kliknutím na tlačítko Edit v pravém spodním rohu každé sekce se přesunete do editačního okna, kde vložíte, co máte na srdci, a uložíte. Prosím realizujte se pouze v této poslední sekci.

Kdo a jak přijede

Řádek tabulky = 1 auto. Dopište si svoje jména do volných buněk tabulky, pokud chcete něčí odvoz.

x = nepoužitelná kapacita auta

Řidičpasažér 2pasažér 3pasažér 4pasažér 5Odjezd z Brna Odjezd z Habrovan poznámka
Alin pátek 16-18h neděle
NěmyÁjaCynkaHugoZbyšekpátek cca 17:30 sobota dopoledne
ZekeMíša1 dítěxxpátek 16-18hsobota dopoledne
Pavca pátek 18hpatek v nocipojedu z Popuvek, tak muzu nabirat?
JindrušSkalinružin pátek kolem 18h

Diskuze, dotazy

* Alin: Sklednice utopenců, dva bochníky chleba, uzeniny na oheň, Pivo 30l Kozel.

akce/habr17.txt · Last modified: 2019/03/02 11:39 by 127.0.0.1